گل فروشی که مواد مخدر می فروخت به دام پلیس گرفتار شد

گل فروش که در شهرک اکباتان تهران به فروش مواد مخدر پرداخته بود با شکایت چند نفر از مشتریانش در دام پلیس تهران گرفتار شد او در گل فروشی خود به توزیع و قاچاق مواد مخدر پرداخته بود او در حال حاضر در بازداشتگاه به سر می برد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر گل فروشی که مواد مخدر می فروخت به دام پلیس گرفتار شد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : دســتگــیری گل فروش اکبـــاتـان , رئیس کلــانـــتـــری ۱۳۵ آزادی در مورد دستـــگیری متهم، گفت:
براساس اطلـــاعات مردمـــی مبـــنـی بر اینکــه فردی در یکی از فازهــای شهـــرک اکـباتان منزلـــی اجـــاره کرده اســـتو در زمینـه توزیع مواد مخدر از نوع گل فعــالـــیت می کنـــد، موضوع در دســـتور کار تیــم عمــلـیـــاتـــی کلانــتـری قرار گرفـــت.

دستـــگـیری گل فروش اکـــبــاتان به علت توزیـع مواد مخدر

وی ادامه داد: پس از بررسـی های لازم و اخذ دسـتور قضـــایـــی روز گذشتــه در یک ماموریت پلـــیـسـی ماموران برای دستگــیری فرد مورد نظر وارد عمل شدند.

به گفـــته سرهـنـــگ مجـــتــبــی شمـــس بیرانوند، متهـم با مشـاهـــده پلــیـس قصد فرار از راه های خروجی بلوک را داشت که اقدام به موقع ماموران مانع فرار او شد.

رئیس کلانـــتری ۱۳۵ آزادی تاکیــد کرد: در بازرســـی از محل مقدار دو کیلو و پانـصـــد گرم مواد مخــدر گل و لوازم توزیع کشف شد.

گل فروشی که مواد مخدر می فروخت به دام پلیس گرفتار شد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.