یاد گرفتن دخول و پوزیشن های ارتباط جنسی با همسر

پوزیشن های ارتباط جنسی با همسر بسیار مهم می باشد شما زن و شوهر ها با پوزیشن های دخول را آموزش دیده و رابطه زناشویی خود را لذت بخش تر نمایند ما در این بخش به انواع پوزیشن های دخول اشاره خواهیم نمود تا شما عزیزان هم بتوانید با آموزش ها روابط زناشویی خود را مستحکم تر نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر یاد گرفتن دخول و پوزیشن های ارتباط جنسی با همسر را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

یادگرفتن دخول و پوزیشن های ارتباط جنسی با همسر
به گزارش سایت مجله دانستن : دخول و آمیزش جنسی به شیوه های متفاوت می‌تواند انجام پذیرد و زن و شوهر در گزینش پوزیشن های سکس می بایست آزادانه تصمیم بگیرند و آیتم خوبتر را برای خویش برگزینند . ارضا شدن زن و مرد به اشکال مختلفی قابلیت پذیر است البته بخش اعظمی از زنان صرفا با نوعی مختص از دخول درباره جنسی به انزال می رسند . پس می بایست آقایان شایسته ترین صورت دخول مطلوب برای ارضا کردن همسرشان را پیدا نمایند .

در‌ این مقاله به شما دخول و رابطه جنسی درست با همسر را به شما فراگیری میدهیم . درباره‌ی دخول شیوه ها و روشهای مختلفی موجود است که در هریک میزان تحریک برای یکی‌از طرفین ارتباط بیشتر یا این که کمتر بوده و بسته به تحریک پذیری زن یا این که مرد هر مورد تاثیر خاصی دارا‌هستند . مهم ترین رکن در دخول و رابطه جنسی طمانینه و ادب است .

دخول جزو ارتباط جنسی است که طرفین به نقطع ی عطف لذت جنسی می رسند و ارتباط پایان می پذیرد . در بنا شده در یک ارتباط جنسی درست حالت به طوری است که دو طرف ارتباط در هنگام دخول ارگاسم یا این که نقط ی اوج لذت جنسی را تجربه نمایند . توجه در فرآیند پیش از رابطه جنسی بدون نقص یاری می نماید تا دخول غالب خیس باشد و فیض بهتری داشته باشد .
برخلاف تصور عوام که می پندارند یک ارتباط جنسی صرفا خلاصه شده در مشاجره دخول , بایستی اعلام‌کرد دخول بخش آخرین یک ارتباط جنسی است و بیشترین زمان در یک ارتباط جنسی مرتبط با مبحث پیش نازونوازش است . در واقع یک ارتباط جنسی عالی ارتباط ای است که در آن مسایل عاطفی و رمانتیک حتمی برای یک ارتباط دو سویه به‌وجود آمده باشد و زن و مرد نیازهای عاطفی یکدیگر را برطرف نموده باشند و همگی اختلافات فیمابین را به عاقبت رسانده باشند تا در هنگام قربت به آمال و انتظارات طرف دیگر ارتباط و نیازهای خود اعتنا واجب را داشته باشند .

یادگرفتن مساله جنسی و پوزیشن های مرتبط با آن این بخش برای اشخاص زیر 18 سال مطلوب نمی‌باشد .

دخول و آمیزش جنسی به راه‌های متعدد میتواند انجام پذیرد و زن و شوهر در تعیین پوزیشن های سکس بایستی آزادانه تصمیم بگیرند و مورد خوبتر را برای خویش برگزینند . ارضا شدن زن و مرد به اشکال مختلفی قابلیت و امکان پذیر است ولی اکثری از زنان تنها با نوعی مختص از دخول درباره جنسی به انزال می رسند . پس می بایست آقایان شایسته ترین صورت دخول دلخواه برای ارضا کردن همسرشان را پیدا نمایند .

درباره ی دخول شیوه ها و روشهای مختلفی موجود هست که در هرکدام میزان تحریک برای یکی‌از طرفین ارتباط بیشتر یا این که کمتر بوده و بسته به تحریک پذیری زن یا این که مرد هر کدام تاثیر خاصی دارا هستند . مهم ترین رکن در دخول و رابطه جنسی طمانینه و متانت است .

دخول قسمتی از ارتباط جنسی است که طرفین به نقط ی اوج لذت جنسی می رسند و ارتباط پایان می پذیرد . در بنا شده در یک ارتباط جنسی درست شرایط به نحوی است که دو طرف ارتباط در هنگام دخول ارگاسم یا این که نقط ی اوج لذت جنسی را تجربه نمایند . اعتنا در روند پیش از رابطه جنسی بی نقص یاری می نماید تا دخول برنده خیس باشد و فیض بهتری داشته باشد .
برخلاف تصور عوام که فکر می‌کنند یک ارتباط جنسی تنها خلاصه شده در دعوا دخول , بایستی ذکر کرد دخول بخش نهایی یک ارتباط جنسی است و بیشترین زمان در یک ارتباط جنسی مرتبط با مبحث پیش نازونوازش است . در واقع یک ارتباط جنسی عالی ارتباط ای است که در آن مسایل عاطفی و احساساتی واجب برای یک ارتباط دو سویه به‌وجود آمده باشد و زن و مرد نیازهای عاطفی یکدیگر را برطرف نموده باشند و کلیه اختلافات فیمابین را به آخر و عاقبت رسانده باشند تا در هنگام قربت به آرزوها و انتظارات طرف دیگر ارتباط و نیازهای خود دقت اضطراری را داشته باشند .

روش رخ تو چهره , متداولترین صورت دخول و ارتباط جنسی
یکی‌از مهم ترین روش های دخول روش روبرو یا این که رخ تو چهره است . در‌این این‌شیوه که متداولترین صورت ارتباط جنسی است زن در زیر و مرد در رو قرار گرفته زن پاها را گشوده کرده و مرد بین پاهای زن قرار گرفته و به آرامی آلت تناسلی خود را وارد واژن می نماید و عمل جنسی انجام می شود. در این شیوه زن تحریک بیشتری را احساس کرده و مرد تحریک کمتری و هر دو در فاصله زمانی کمی از هم به ارگاسم می رسند.

 

یاد دریافت کردن دخول و پوزیشن های رابطه جنسی با همسر
در این روش دخول , مرد بایستی به آرامی و با طمانینه آلت تناسلی خویش را وارد واژن یا این که مجرای تناسلی زن کند . هنگام تحریک هم مرد بایستی متانت را رعایت نموده و از تحریک شدید و یا این که فشار مضاعف بپرهیزد و اذن دهد زن شدت تحریک را انتخاب کند و با حرکات خویش به ارتباط یاری دهد .

خصوصیت ارتباط جنسی درست

در یک ارتباط جنسی درست ابتدا زن به ارگاسم می‌رسد و بعد مرد با تحریک یه خرده به ارگاسم خواهد رسید . در‌حالتی که مرد به ارگاسم رسد و انزال فیس دهد به جهت آنکه نعوذ آلت تناسلی مرد از بین میرود قابلیت به ارگاسم وصال زن از بین رفته و بعید خواهد بود . نکته ای که در هنگام دخول بایستی رعایت گردد اینست که نقطه یا این که حد ارگاسم زن و مرد به نیز نزدیک و یا این که بر نیز مطابقت گردد .

خلل انزال زودرس قبلی از دخول در مردان

از زمان دخول تا انزال مقطع زمان ارضای مرد است درین مسافت تحریک جنسی مرد به نقطع ی عطف می‌رسد تا جاییکه انزال صورت داده و مرد ارضا گردد . فورا بعداز ارضا آلت تناسلی مرد از شرایط نعوظ بیرون می گردد و بضاعت و توان تحریک زن را از دست میدهد . این بازه زمانی زمان در او‌لین دفعات برقراری ارتباط جنسی زیاد کوتاه است و مردان در مسافت یه خرده ارضا میگردند .
در بعضی از مردان این زمان به حدی کوتاه است که آن‌ها را در برقراری ارتباط جنسی مبتلا ایراد می نماید بگونه ای که یا این که پیشین از دخول و یا این که فورا بعداز دخول مبتلا انزال و ارضا شده و توان ادامه ارتباط جنسی تا به ارگاسم وصال زن را ندارند . نقص‌ زود انزالی یا این که پره ماچور اجاکولیشن میباشد که به راحتی قابل معالجه است .

تغییر‌و تحول زمان به گاسم وصال زنان در زمان یک عصر عادت ماهانه

از هنگام دخول تا به ارگاسم وصال زن هم زمان ارضای زن می‌باشد که مسافت ای به نسبت طولانی است . این زمان در زنان و در زمان یک زمان عادت ماهانه یا این که سیکل قاعدگی قابل تغییر‌و تحول است و بازه آن در طول فی مابین سیکل یا این که هنگام تخمک گذاری زن کوتاهترین زمان میباشد . اختلاف این زمان در زن و مرد منجر می گردد تا ارتباط جنسی در صورت عدم رعایت اصول به ارتباط ای خیر شادی بخش که ارتباط ای کیفر آور تبدیل شود .
زنانی که درباره جنسی به ارگاسم نمی‌رسند به مرور ارتباط جنسی برایشان حالتی معمولی و سوای لذت پیدا کرده و چه بسا به دلیل عدم ارضای نیاز های درونی تنفر آمیز و مصیبت آور می گردد و همینطور مردانی که زود انزالی دارا هستند مبتلا ضعف اعتماد‌به‌نفس و شم سرخوردگی و تحقیر و عدم لذت از ارتباط جنسی می گردند .

بخش اعظمی از درگیریها و اختلافات زناشویی ناشی از همین ایراد درباره جنسی هست . لذا می بایست کارایی کرد تا در هنگام دخول زمان ارضای مرد ارتقاء یابد و زمان ارضای زن کوتاه گردد تا با نزدیک شدن این دو زمان به نیز و یا این که تطابق آن بر نیز لذت ارتباط جنسی ارتقا یافته و نیز زن و نیز مرد درباره جنسی به ارگاسم برسند .

فراگیری دخول – اشکال پوزیشن های ارتباط جنسی

برای دخول و برقراری ارتباط جنسی روشهای مختلفی موجود است که درین مقاله به آن میپردازیم :

1 – دخول در پوزیشن قاشق مثل :
در‌این پوزیشن ارتباط جنسی , زن به پهلو دراز کشیده و مرد در پشت رمز وی و به پهلو قرار میگیرد . زن پاره ای مفصل ران را به جهت شکم توده می نماید و مرد از پشت و به آرامی آلت خویش را وارد مجرای تناسلی وی می‌نماید و تحریک را به کندی انجام میدهد .
درین روش دخول زن تحریک متعددی را تجربه می نماید و مرد با در اختیار گرفتن تحریک خود میتواند بازدارنده از انزال پر سرعت خود شود . همینطور مرد با دست خود به تحریک کلیتوریس زن میپردازد .
2 – دخول در موقعیت تی صورت یا این که عمود بر نیز :
در‌این روش دخول , زن به پشت خوابیده و زانوها را خم می نماید . مرد به پهلوی راست به طوری دراز می‌کشد که از زیر زانوهای زن رد شده باشد و جهت خوابیدن وی با جهت خوابیدن زن دخول به آرامی صورت گرفته و تحریک به کندی صورت می گیرد.

در این وضعیت مرد با دست چپ خویش کلیتوریس یا چوچوله زن را تحریک می کند. این وضعیت برای مردانی که دچار زود انزالی هستند مناسب است و چون امکان تحریک همزمان کلیتوریس وجود دارد برای زن تحریک بیشتری ایجاد می کند.

3- ارتباط جنسی در پوریشن معمول یا این که رو در رو :
دراین این راه ارتباط جنسی زن در ذیل قرار گرفته به پشت می خوابد و پاها را مقداری گشوده کرده و مرد در ابتدا و بین پاهای زن قرار گرفته و فعالیت دخول را به آرامی انجام میدهد . درین حالت مرد تحریک متعددی را تجربه می نماید و این حالت برای مردانی که زود انزالی دارا‌هستند و یا این که زنانی که دیر به ارگاسم می رسند مطلوب نیست .

4 – دخول در پوزیشن پهلو به پهلو :

زن و مرد در کنار نیز قرار گرفته و یکی به پهلوی چپ و دیگری به پهلوی راست صحیح در کنار نیز قرار میگیرند . زن مقداری پای بالایی را بلند کرده و مرد به آرامی دخول را انجام داده و تحریک به کندی و آرامی صورت می‌گیرد .

5 – دخول در حالت سگی :

دراین روش دخول , زن بصورت چهار دست و پا روی زمین یا این که تخت قرار می‌گیرد و مرد در پشت وی قرار گرفته و به آرامی آلت خود را داخل واژن یا این که مجرای تناسلی زن فرو می نماید و تحریک را آغاز می نماید . در‌این حالت هم نقطه جی در زن با حشفه مرد تماس یافته و هر دو تحریک متعددی را تجربه می نمایند .

6 – دخول در شرایط سوارکاری معکوس :

دراین پوزیشن دخول زن به طوری روی مرد می نشیند که پشت وی به مرد میباشد و در‌این حالت زیرا نقطه جی در زن با حشفه در مرد در هنگام دخول مطابقت و همخوانی می گردد هر دو طرف تحریک متعددی را تجربه می نمایند . مردان مبتلا زود انزالی خوب تر است این شرایط را تجربه نکنند . البته زنانی که دیر تحریک میشوند این حالت برایشان عالی است .

7 – ارتباط جنسی در پوزیشن سوار کاری :

دراین روش دخول , مرد به پشت دراز می‌کشد و زن بر روی وی و بگونه ای که صورت ایشان مقابل نیز باشند می نشیند و دخول به آرامی و با امداد زن صورت می‌گیرد . در‌این موقعیت تحریک به عهده زن هست و وی به آرامی بالا و ذیل شده و تحریک را انجام میدهد . این روش بهترین موقعیت برای مردهای در گیر زود انزالی است . به دلیل آنکه وقتی که مرد حس کرد انزال نزدیک است از زن می‌خواهد که تحریک را متوقف نماید و زمانی که آهسته شد مجددا تحریک از راز گرفته می گردد .
بنابراین قابلیت ارتقاء مقطع زمان دخول تا انزال مرد مهیا شده و نیز زن میتواند ارضا شود و نیز مرد میتواند با تاخیری که در حین انزال خویش ساخت می نماید لذت بیشتری از ارتباط پیروز شود . در زنان حامله هم این پوزیشن ارتباط جنسی از تمامی موقعیت ها خوبتر است .
نکاتی در رابطه پوزیشن های ارتباط جنسی
درباره جنسی وضعیتهای دیگری هم برای دخول موجود است که تجربه آن ها هیجان یگانه خویش را دارااست . زنان و مردان برای آنکه ارتباط جنسی آنان بصورتی تکراری و یکنواخت در نیاید و از تنوع و شم بیشتری برخوردار گردد می‌توانند وضعیتهای متعدد را تجربه نمایند و چه بسا وضعیتهای جدیدی را نوآوری کنند . نکته ای که موجود هست اعتنا به ادب و آسایش دو نفر در زمان ارتباط جنسی است .
هر چقدر شرایط گزینش شده هنگام ارتباط جنسی برای دو نفر راحت خیس و خوب تر باشد لذت بیشتری هنگام قربت خواهند پیروزی . بعضی از مردان بدین نکته دقت ندارند و وضعیتی گزینش می نمایند که در طول قربت زن ادب نداشته و درد و سختی متعددی را تحمل می نماید که صحیح نیست .
در هنگام دخول می بایست طمانینه و وقار داشت و از فشار و تحریک بیشتراز حد خودداری کرد . شرایط مطلوب گزینش نمود و همت کرد تا نقطه ارضا طرفین بر نیز مطابقت و همخوانی گردد . وقتی که زن به آستانه ارگاسم نزدیک شد و حرکات منظم واژن وی استارت شد و در حدود حد ارضا رسید به ندرت بر شدت تحریکها افزوده می‌شود تا نیز زن به ارضا رسد و نیز مرد به انزال رسد و ارضا شود .

چون در رابطه جنسی مرد زودتر تحریک شده و ارضا می گردد بهتر است مرد تحریک را کنترل کند و توجه به وضعیت زن نیز داشته باشد تا زمانی که زن آمادگی لازم را پیدا نکرده بود باید تحریک به آرامی صورت گیرد تا از ارضای مرد جلوگیری شود. برای راحتی بیشتر می توان از تعدادی بالش استفاده کرد و در زیر سر و زیر گودی کمر گذاشت تا زن در حین رابطه جنسی درد و رنج نکشد.

در حین رابطه جنسی نیز باید کسی که تحریک را بر عهده دارد بگونه ای این کار را انجام دهد که طرف مقابل را هم مد نظر قرار دهد و شدت و ضعف تحریک بگونه ای باشد که طرفین رابطه بتوانند همزمان با هم به ارگاسم برسند.

 

یاد گرفتن دخول و پوزیشن های ارتباط جنسی با همسر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.