یاد گرفتن ماساژ جنسی دختران و زنان قبل از رابطه جنسی

ماساژ جنسی یکی از بایدهای شروع یک رابطه لذت بخش جنسی می باشد اگر شما دوست دارید با شریک جنسی خود یک رابطه جنسی با اوج لذت جنسی بالایی داشته باشید ماساژ جنسی برای خانم ها و دختران بسیار تحریک کننده می باشد شاید بسیاری از مردان به ماساژ جنسی توجهی نمی نمایند و سریع به سمت دخول می روند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر یاد گرفتن ماساژ جنسی دختران و زنان قبل از رابطه جنسی را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

۱ – ماساژ پشت تن
به گزارش سایت مجله دانستن: برای استارت ماساژ و شل کردن ماهیچه‌ها تن زن , خوبتر است ابتدا از پشت وی آغاز نمایید . اولیه نوک انگشتان خویش را به پوست وی بکشید سپس منطقه پشت را از بالا تا زیر به آرامی ناز و نوازش فرمائید . آنگاه بطور متناوب با حرکات کششی , لرزشی ( vibration ) و دایره وار , آنرا ماساژ دهید . گهگاه می‌توانید گوشت تن او‌را صحیح مانند خمیر با دستتان بگیرید و آهسته فشار دهید .

پوست رمز را ماساژ داده و گهگاه موهای اورا بین انگشتان خویش بگیرید . بعد سراغ پاهای وی رفته و انگشتان پایش را با دست فشار دهید…

2 – ماساژ جلوی تن :

سینه و پستانها را از باطن به بیرون بمالید . نوک سینه ها را به آرامی ماساژ تحریک فرمائید . موهای منطقه شرمگاهی را ناز و نوازش کرده و به نرمی بکشید . با کف دستتان نصیب زیر شکم بمالید . کف دودست خویش را بهم مالیده و زمانی گرم شد آنرا روی تخمدانهای زن بگذارید . جمع ای معتقدند که انجام اینکار انرژی زن برای سکس را بیشتر می‌کند .
عملکرد نمائید حوزه‌ مثانه و رحم را فشار دهید . در‌این هنگام خوب تر است زن تمرینات kegel را انجام داده و ماهیچه های کف لگن خویش را نظیر وضعیت متوقف کردن ادرار , محکم نماید .

 

3 – ماساژ واژن :

می دانید که زنها بدو نحوه به ارگاسم میرسند : از منش تحریک نقطه جی و از راه و روش تحریک کلیتوریس . بخش اعظمی از خانمها ارگاسم از روش نقطه جی را عمیق خیس می‌دانند . گهگاه در صورتی‌که تحریکات بطور دلخواه ادامه پیدا نماید زن می‌تواند یک‌سری ارگاسم پی در پی داشته باشد . این ارگاسمهای پشت سر هم و متواتر تاثیر دوچندان خیر و خوبی در روحیه زن داراست .
دست خویش را به یک ماده لیز کننده دلخواه آغشته نموده و لبهای واژن را به انگشتتان ازهم گشوده فرمایید . نوک انگشتان را در سمت بالا ( بطرف ناف ) بگیرید . لبهای داخلی و فرنگی ( کوچک و بزرگ ) را با انگشتتان از نیز جدا کرده و آنها‌را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید .
اکنون یک انگشت خویش را وارد واژن کرده بدنبال آن انگشت دوم را هم وارد نمایید . انگشت شست خویش را بالا نگه داشته و آنرا مقابل کلیتوریس قرار دهید . می توانید دست خویش را فشار دهید یا این که این‌که بلرزانید طوریکه دو انگشت شما با دیواره واژن و شست شما با کلیتوریس تماس داشته باشد .
کف دست خویش را روی استخوان عانه و انگشتانتان را روی لبهای واژن قرار دهید , اکنون دست خویش را به آرامی به سوی زیر فشار داده و یک جنبش چرخشی به آن بدهید . با تکان دست حدود 10 دایره ذهنی بکشید , بعد از آن کف دست خویش را بلند کرده و با انگشت چندین ضربه ملایم به لبهای واژن بزنید . یکسری ثانیه مکث نموده و مجدد همین تکان را برای چند دفعه انجام دهید .
شما می توانید گردن رحم را در نصیب پشتی و فوقانی واژن بصورت یک بافت گنبدی صورت با شکافی در میانه آن ( نظیر زنخدان ) لمس فرمایید . با احتیاط بافت اطراف آنرا تحریک نمایید . جمعی از خانمها از این فعالیت لذت متعددی برده و از شما می‌خواهند اینکار را برایشان تکرار فرمایید .

بیاد داشته باشید که کلیتوریس از آلت شما دوچندان حساستر است . براین اساس هیچ وقت انگشت خویش را بصورت کم آب و وحشیانه روی آن نکشید . ابتدا که اندام تناسلی زن را لمس می کنید , کلیتوریس را تنها به نرمی فشار دهید . برای کاهش درد ناشی از اصطکاک می‌توانید کلیتوریس را با لبهای واژن گرفته و با آن تحریک فرمایید .
انگشت خویش را وارد واژن کرده آنگاه دست دیگر خویش را که آزاد است روی نصیب زیر شکم بگذارید و به طرف یکدیگر فشار دهید . در شرایطی که با قسمتهای کلیدی و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از وی بخواهید تا دست شمارا گرفته و با دست شما خودش را تحریک نماید . آن‌گاه خودتان به تحریک این قسمتها بپردازید .

 

یاد گرفتن ماساژ جنسی دختران و زنان قبل از رابطه جنسی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.