یارانه خیلی از ایرانی ها قطع می شود قیمت بنزین ثابت می ماند

یارانه مردم ایران حذف خواهد شد فقط اقشار کم درآمد و خاص جامعه یارانه دریافت خواهند نمود بودجه 97 در مجلس در حال بررسی می شود و بزودی به مجلس خواهند داد دولت با اشتغال زایی در سال 97 به بسیاری از افراد کار خواهد داد در ادامه جزئیات بیشتر یارانه خیلی از ایرانی ها قطع می شود قیمت بنزین ثابت می ماند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : قـــطــع شدن یارانه ۳۳ میلـیون نفــر , سخــنـگوی کمـــیــسیون تلـــفــیـــق لایـــحه بودجـــه کل کشور سال ۹۷ از موافــقت کمیــســـیون تلـفیق با پیشـنهــاد دولت برای هدفـمندی یارانه‌هــا و تعیین سقف ۳۷ هزار میلیارد تومانی درآمدهای هدفمنـــدی در سال آیـــنده خبــر داد.

علی اصـغر یوسف نژاد در گفـت‌وگو ظهـــار کرد: در جلســـه عصر امـــروز (شنــبـه) کمیســیون تلفـــیـق و در جریان بررســی بخـــش‌هـای درآمــدی لایحـه بودجــه سال ۹۷، سقف منــابـع هدفــمــنـدی یارانهـــ‌هـا ۳۷ هزار میـــلـیـارد تومان تعــیــیــن شد.

قطـع شدن یارانه ۳۳ میلـیون نفــردر سال ۹۷

وی با بیـان ایــنکـــه درآمد هدفمنــدی در سال گذشـته ۴۸ هزار میلــیارد تومان بوده، گفت که کاهش ۱۱ هزار میلیـارد تومانــی درآمــدهــای هدفــمـــنـدی پیـــشـنـهـاد دولت در لایحـه بودجه بودکه کمــیســـیون تلـفـــیق با آن موافقــت کرد. پیش از این گفته شده بود که با کاهش درآمد هدفــمـندی به ۳۷ هزار میلـیــارد تومان، یارانـه ۳۳ میـــلـــیون نفر حذف خواهد شد.

مصوبات کمـــیسیون تلفیق برای تصویب نهـایی نیــازمند رای نمایــنــدگان در صحن علنـی مجـلـــس است.سخنگوی کمیــســـیون تلفیق لایـــحــه بودجـه کل کشور سال ۹۷ با اشــاره به مخـالـفت ایـن کمـــیـــســـیون با پیـشـــنـــهاد دولت برای افزایــش قیـــمـــت حامـــل‌هــای انـــرژی در سال آیــنــده، گفــت که قیمـــت بنــزیـن در سال آیــنده گران نمــیــ‌ــشود.

یوسف‌ـــنـــژاد در گفــتـــ‌وگو با ایسـنــا همـــ‌ـــچنیــن اظــهار کرد: دولت در لایــحه بودجه سال ۹۷، درآمـــد ۱۷ هزار و ۴۰۰ میلـــیـــارد تومانی از محـل افـزایـــش قیــمت حامـــل‌ــهــای انـــرژی را پیشـ‌بینـــی کرده بود که نمایندگان عضو کمیـــسیون تلـــفیــق با آن مخـالـفت کردنــد.
بر ایــن اســـاس ایـن رقـــم باید از محــل دیگری جبران شود که کمیـسیون تلـفیـــق با تامــیـن ۱۰ هزار میـلــیارد تومان آن از فروش اموال تملیکــی موافـــقـــت کرد.

به گفـتــه وی، با مصوبه امـــروز کمیــسیون تلــفـیــق و در صورت تصویب نهـــایــی آن در مجلـس،
قیـمـت بنــزیـن و سایــر حامـــلـــ‌ـهـــای انرژی در سال ۹۷ افزایـــش نخواهـــد یافـــت.

یارانه خیلی از ایرانی ها قطع می شود قیمت بنزین ثابت می ماند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.