به دلیل پیشنهاد جنسی یک مرد در دبی دختر مدلینگ از طبقه ششم پرت شد

دختر مدلینگ زیبای روسی از طبقه ششم پرت شد ولی به طرز معجزه آسایی زنده ماند و فقط ستون فقراتش آسیب دید الان او نمی تواند راه برود و یک عمل جراحی بسیار سختی پیش رو دارد تا دوباره سلامتی خود را به دست بیاورد و راه برود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر به دلیل پیشنهاد جنسی یک مرد در دبی دختر مدلینگ از طبقه ششم پرت شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : یک مدلیــنگ لبــاس روسی به طرز معـجـزه آسایـــی از مرگ نجـــات پیـدا کرد. ایـن مدل لباس که خود را از طبـــقه ی ششم یک هتــل در دبـی پایــیــن انداختـــه بود، توانـــســت خود را از دست مردی که قصد تجــاوز و کشتـن او را داشـت فرار کند. اخبـــار حوادث

بنـــا به گفـته ی دوستـانـش، هر چنـد «ایکـاتـــریـنـا استـــیـتســـیوک» 22 ساله به دلیـل شکـــسـتــن ستون فقرات دیـــگـــر قادر به راه رفــتن نیســـت و یک عمـــل جراحی سنگیـــن را در پیش دارد، زنده مانــدن او کم از معـــجــزه نبوده است. آنـــها می گوینــد:ایکاتـریــنــا برای حفـــظ جان و کرامتش خود را از طبــقـه ی ششـــم پاییـن انـداخت.

مانکـــن روسی

نجـــات معــجــزه آسـای مانـکن روسی از مرگ در دبی

او همچنــیــن گفت:ستون فقـرات او شکســـتــه و بعضی از مهـــره هایش خرد شده است. اما خوشبـخــتانـه به نخــاع او آســـیبی وارد نشـــده و او همچـنـان منتظر عمل جراحــی است. گفتنی اســت، فرد جانـی در فرودگـــاه دبـی زمـــانی که قصد فرار داشت بازداشــت شد و پیــش بیـنی می شود در صورت اثـبات اتهام به پانزده سال حبــس محـــکوم شود. بنــا به گزارش (ان.تی.وی) روسیه ماجــرا از زمــانـــی شروع شد که کاتـــرینــا به پیـشنــهـاد بی شرمانــه ی شخـص مذکور پاسـخ منــفــی داد و او نیز به کاتریــنا حملـــه کرد و در نهـایـــت ایـن اتـفــاق افتـاد.


عکس مدلینـگ لباس و مانـــکـــن روسی ایکــاتریـــنـا استـــیــتــســیوک

به دلیل پیشنهاد جنسی یک مرد در دبی دختر مدلینگ از طبقه ششم پرت شد + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.