عکس زن یوسف تیموری + بیوگرافی همسر و فرزندش

یوسف تیموری یکی از بازیگران طنز تلویزیون و سینمای ایران است او یک همسر تایلندی دارد و با دختر ایرانی ازدواج نکرده است او از دخترهای ایرانی خوشش نمی آید و ازدواج با دختر ایرانی را خیلی سخت می داند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس زن یوسف تیموری + بیوگرافی همسر و فرزندش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بیوگرافـــی یوسف تیـــموری

نام:یوسفـــفال حافظ

نام خانوادگــی:تیموری

تاریخ تولد:1358/10/6

محـــل تولد:تهران

تاهـــل:متاهــل

فرزنــد:آرمـیــن

——————————
زنـدگــی شخــصی یوسف تیـموری

یوسف تیموری واقف ششـم دی ماه سال 1358 در غرب تهــران متولد شد. وی فرزنــد دوم خانواده اســـت و دو خواهر و یک برادر دارد. او تحـصـــیـــلات خود را تا مقـطـع فوق دیپـلـــم و در رشــتـــه هنـــر ادامـــه داد.


یوسف تیــموری

او علـاقـــه ای به تیـم های باشگـاهــی ندارد و آرزوی او موفقـیـــت تیــم ملــی اســـت. او در اظهار نظـری جالب عنوان کرده است که اگـر بازیــگــر نمیـــشـــد به سراغ دروازه بانی می رفت. آقــا یوسف که در دوران دانشـکده او را بابـــک صدا میزدنــد به موسیــقـی علـاقه دارد و آشـــنایی هم با نواخــتـــن گیــتـــار دارد.


بیلــیــارد بازی یوسف تیــموری

یوسف تیـموری بازیگر سرشـنــاس سینـما و تلویزیون که بیشــتـــر او را به عنوان بازیگر فیلم های طنــز می شنــاســـیـــم چنـد سال اســت که با یک دخــتــر تایلنــدی آشـــنــا شده و با ازدواج می کنـد.


یوسف تیـموری و همــسر و پســرش

این زوج 1.5 سال بعــد صاحب یک پســـر به نام آرمیــن می شوند که بیـشـــتـــر به مادرش شبـاهــت دارد.
مصـــاحـبــه ای کوتاه یوسف تیـموری و همــســرش را در ادامه می خوانید:

یوسف تیـموری:برای بازیــگری مثل من، ازدواج با یک دختر ایرانـی کمی سخـت بود. به دلیـــل اینـــکـه ناخودآگاه زمینه ذهنـــی نسبـت به میـزان جدیت حرف های من داشتند که شایــد دروغ است و من در حال نقـش بازی کردنم. واقعـیـــت ایـــن اسـت که به مسئله زنـــدگی مشـتـرک جدی نگاه نمــی کردنــد یا کمــتـر این نگـاه را داشتند.


یوسف تیـــموری و پدر و مادر همسرش

–با توجه به رســـم و رسومات کشور تایلند امکـان داشـتــن همسر دوم وجود ندارد و زنـــان آنجـا به هیچ وجه با همــسر دوم کنــار نمــی آیند. وقتـی من برایش توضیح دادم که در کشور ما میـــشود چنـــد همســر داشـت واقعـــا تعـجب کرده بود و باورش نمــی شد. چون اصـلـا در فرهنگ آنهــا چنـــیـن مسئله ای وجود ندارد.


یوسف تیـــموری و پسرش آرمـین

–اولیــن باری که فرزنـــدم آرمیـن را دیدم خیلی توی ذوقم خورد (می خنـــدد). دیـــدم کامـــلــا شبــیــه همســـرم است. امــا رفته رفــتـــه که بزرگتـر شد به من هم شبیه شد. به آرمـــین یکـی دو کار برای بازی پیـشـنهاد شد که من مخالـــفت کردم.

همــســر یوسف تیــموری: اوایل فکر می کردم شاید یوسف به من دروغ گفـتــه که بازیـگــری اسـت که تا این حد شهـرت دارد، شاید به خاطر ایـــنـکــه در همه حال شوخی می کرد، می گفـــت و می خنـــدید. جالب اســـت بدانـیـد روزهـای اول فکـــر می کردم ممکـــن است با چنـد تا از دوستــانش هماهنگ کرده که جلوی من از او امــضاء و عکــس بگــیرنـــد تا به نظـــر بیایــد آدم معــروفی است. اما بعد متوجه شدم که دروغ نگفـته و واقعـــا یک بازیگـر معروف و محبوب در ایـــران است.


یوسف تیموری و همـــسرش

–من فکـر می کردم که ایـــران کشور خلوتی اســت و خیــلـی با کشورهای دیـگـر در ارتـــباط نیــســـت. حتـی فکر می کردم حال و هوای این کشور مثل کشورهـایـی همچون پاکـــسـتـان و افــغانستــان یا عراق است. امــا بعد از آشـنــایـی با یوسف کلــا نظـــرم عوض شد. قبلا فکـر می کردم ایـن کشور، کامـــلـا تاریخــی و قدیمــی اســـت و چندان مدرن نشده امـــا بعد از آشــنـایـــی با یوسف و رفـــت وآمـــد به ایــران فهـمـیـــدم که کاملـا مدرن هم شده و روابط زیاد و خوبی با بقیـه کشورهـا دارد.
فعالــیت بازیگری یوسف تیـــموری

یوسف تیـــموری دوره های بازیـــگـــری را در کلاسـهــای استاد سمــنـدریان گذرانـــده و یکی از شاگـــردان ممتاز این دوره ها بوده اسـت. اودر سال 1376 با مجموعه طنز سیب خنده به کارگـردانــی رضا عطـــاران در تلویزیون دیـده شد و با مجـــموعه عروسک مجـــیـد دلــبـنـــدم به شهـرت رسید.


یوسف تیـــموری و زیــبـا بروفه در سریـال مجید دلبـــنـدم

سریـال مجـید دلبــنـــدم به کارگردانـــی رضـــا عطـــاران ماجرای عروسکـــی دسـت دراز به نام مجـید اسـت که با شیرین کاری هایـش در هر قســـمـت یک ماجـرای زیبــا و خنـــده دار خلــق می کنـد.

سریال زیر آسمـان شهر عنوان اولین سریالــی بود که یوسف تیموری در آن به ایـــفـــای نقـش پرداخــت. او در ایـن سریال نقش پولاد را بازی میـکـــرد.


یوسف تیـــموری و حمــیـــد لولایـی در زیـر آســـمـــان شهــر

زیر آسمــان شهر یک مجـموعهٔ طنـز اجـــتــمـــاعــی بود که در سال 1380 خورشیدی از شبکـه 3 سیـمــا پخــش می شد. این سریـــال به دلــیل پخـــش هر شب و دســـت انــدرکـاران موفق، توانست از مجموعه های بسیـار موفق صدا و سیـمـای ایـــران بشود.

یوسف تیــموری در سال 1380 با بازی در فیـــلـــم سیـنــمـایــی دختر شیـــریــنـی فروش به نویســندگـی و کارگـــردانی ایـــرج طهماسـب وارد عرصه سیـنمـــا شد.


یوسف تیموری در فیلـم دخــتــر شیــریـنـــی فروش

خلاصـــه داستــان: پســر و دخـتر دو خانواده قصد ازدواج دارنــد ولی 20 سال است به دلیل دخالـــت خانواده هایـــشان موفّـق به ایـــن کار نشده انــد!…
فیــلم شناســـی یوسف تیـموری

سیــنمـــا

1389 به روح پدرم
1388 پرسـتوهای عاشق
1387 چشـمـک
1387 در شب عروسی
1387 موش
1386 مجنون لیلی
1385 خواستگار محـــترم
1385 دختر میـلیونر
1382 بوتیـک
1382 معادله
1380 دختر شیریـنــی فروش

فیـــلم ویدیویی، تلویزیونی

1393 بچه های نســبتا بد
1391:بچــه های عوضی
1391:ماشـــیـــن عروس
1390:کبــری 0012
1389:سیـــا زنـگـــی
1389:مواضب خودت باش عزیزم
1389:عاشقـی با اعمـال شاقـه
1389:ارث شیریـــن
1389:کات کلـــانتــری
1389:وفا 2012
1389:گوهر
1389:با من شوخی نکـــن
1389:یک بام و دو هوا
1388:هشـت
1388:کادوی در به در
1388:دامـــادی به نام صفر
1388:به روح پدرم
1388:کبــری 0011
1387:قاتــلین پیـــرمــرد

مجـــموعه های تلویزیونی

1394:حالــت خاص (افــشــیــن اربابی)
1394:آمـیـــن

1392:خروس
1391:سایـــه سلطان
1391:تجـربه های آقـای خوشبخت
1390:سایـــه سلطان
1390:دست بالــای دســت
1389:سه دونگ، سه دونگ
1389:راه در رو
1388:باغ شیــشه ای
1387:ماه عسل
1387:غیــر محـرمـانــه
1387:خط شکـن
1386:تلــه فیلـم «بخـتــک»
1386:یک وجب خاک
1386:قرارگاه مسکونی
1385:زنــدگـی به شرط خنـــده
1383:کوچهـٔ اقـــاقیــا
1382:زیر آسمان شهر 1
1382:آشتـی کنـان
1378:این چند نفــر
1377:مجـیـد دلـــبنــدم
1376:سیب خنــده

جوایـــز یوسف تیـــموری

بهتریـــن بازیــگــر مکـمل مرد در اولین دوره جشـنواره جام جم (1390)

یوسف تیــموری در نقــشهای متفــاوت

یوسف تیـــموری در فیلــم معــادلـــه

یوسف تیموری در فیـلم دختر شیـریـــنــی فروش

یوسف تیـموری در نمــایی از فیــلـــم مجــنون لیلــی

بازی یوسف تیـموری در فیلـــم شب عروسی

یوسف تیـموری در فیلم خواسـتگـــار محترم

 


یوسف تیـــموری و رضـــا عطاران در سریـــال خروس

 

یوسف تیموری و مهران غفوریـــان در سریــال راه در رو

عکس زن یوسف تیموری + بیوگرافی همسر و فرزندش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.